Breaking News
Home / Haberler / Fatma’nın yıldızı Burcu Biricik kendine hayran bıraktı!

Fatma’nın yıldızı Burcu Biricik kendine hayran bıraktı!

Burcu Biricik’in başrolde yer aldığı “Fatma” dizisi sosyal medyanın gündemine oturdu. Dijital platformda yayınlanan dizide Biricik’in canlandırdığı role binlerce yorum yapıldı.

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik, Netflix’te yayınlanan Fatma dizisiyle izleyiciyle buluştu.

Başak Abacıgil Sözeri’nin yapımcılığını üstlendiği, Özgür Önurme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı dizide temizlikçi olarak çalışan Fatma karakterine can veren Biricik, başarılı oyunculuk performansıyla izleyiciden tam not aldı. Sosyal medya kullanıcıları, Burcu Biricik’in oyunculuğuyla ilgili yaptığı yorumlarla ünlü ismi trend topic (TT) listesinde bir numaraya taşıdı.

“Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Fatma gibi dizilerden sonra Burcu Biricik’in psikolojisi bozulmazsa kesin bordo berelidir” tarzındaki yorumlar ses getirdi.

FATMA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Temizlikçi olarak çalışan Fatma’nın hayatı, bir süre önce hapishaneden çıkan kocası Zafer’in aniden ortadan kaybolmasıyla bambaşka bir hal alır.

Kocasını aramaya başlayan Fatma, kendisini beklenmedik bir anda bir cinayet işlerken bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması ise Fatma’nın hayatı için büyük tehlike oluşturur.

Fatma’nın hayatta kalabilmek için can almaya devam etmekten başka çaresi yoktur.

Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatta yaşadıklarından intikam alma ritüeline dönüştüren Fatma, bir yandan temizlikçi kadın sıfatına gizlenerek cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

About admin

Check Also

Akasya Durağı 172. Bölüm

Akasya Durağı 172. Bölüm

Sevilen dizi Yasak Elma’da hangi karakter olduğunu öğrenmek için karakter testini çözmeye ne dersin? Kendini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir